ЧФ СП Инфоком
18000, Украина, Черкассы
ул. Б. Вишневецкого, 34
тел./факс: 54-23-25
Статистика посещений сайта

Яндекс.Метрика
Городские новости
Фінальні змагання з баскетболу серед учнів закладів професійної освіти

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 01 березня 2019 року організовані та проведені фінальні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою ХV Юнацьких спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у 2019 році. Фінал серед юнаків відбувся на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. ГРС Г.Ф. Короленка», а дівочі команди змагалися на базі ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей».

У фінальних змаганнях взяли участь команди-переможці зональних змагань з чотирьох регіональних груп.
За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:

Фінальні змагання з баскетболу серед дівчат:
І місце – ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей»,
ІІ місце – ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»,
ІІІ місце – ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей»,
Фінальні змагання з баскетболу серед юнаків:
І місце – ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»,
ІІ місце – ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей»,
ІІІ місце – ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей».

Чемпіони та призери змагань були нагороджені командними кубками, особистими медалями та дипломами відповідних ступенів від управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

 ------------------------
  Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
13.03.2019  Печатная версия


Развитие сайта

Добавлена информация в раздел "Футбол" о ФК «Славутич». В июне 2011 года эта команда получила статус профессионального клуба,а с июля играет в чемпионате Украины среди команд второй лиги. Также предоставлен перечень любительских футбольных команд Черкасс.

В раздел "Волейбол" добавлена свежая информация о ВК "Импексагро Спорт Черкассы". Это мужская команда, которая была создана в 2007 году и сразу стала серьёзным соперником для других опытных команд.

В меню сайта введён каталог "Наши команды", в котором содержатся все волейбольные, футбольные и баскетбольные команды Черкасс, а также наши спортсмены, которые участвовали в соревнованиях по различным видам спорта.

На сайт помещен новый раздел "Спортивные секции", которые подходят как для детей, так и для взрослых. Теперь ваш досуг станет интересным и полезным.