ЧФ СП Инфоком
18000, Украина, Черкассы
ул. Б. Вишневецкого, 34
тел./факс: 54-23-25
Статистика посещений сайта

Яндекс.Метрика
Городские новости
Грандіозний турнір ВІДКРИТИЙ КУБОК ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД СПОРТИВНИХ КЛУБІВ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ «BUDOKAN OPEN» відбувся цієї суботи 26.05.2018 р.

В змаганнях прийняли участь 270 учасників із 14 спортивних клубів Черкаської та інших областей : ГО СОК м. Канів; с/к «Легіон» м. Сміла ; с/к «Восток» м. Сміла; с/к «Аякс» м. Сміла; с/к Гігаспортлайн м. Тальне; с/к «Гепард» м. Черкаси; с/к «Будокан» м. Черкаси; с/к «Славутич» м. Черкаси; Хортинг клуб «Стимул» м. Черкаси, с/к «Хоккайдо» м. Черкаси. Гостями турніру стали: ДЮСШ Темп м. Вінниця; ДЮСШ м. Сватове (Луганська обл.); с/к «Сенто» м. Київ; с/к «Дзансін» м. Кобеляки (Полтавська обл.).

Програма турніру була дуже насиченою, спортсмени мали змогу спробувати свої сили в таких видах як: формально - технічні комплекси ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командні, ката кобудо, шобу куміте (двобої з дозованим контактом), ірікумі-дзю та ірікумі-го (повноконтактні двобої).

Поєдинки проводились одночасно на 5-ьох татамі, обладнаних необхідною технікою в тому числі моніторами. Від початку до закінчення змагань була доступна онлайн трансляція для тих хто не зміг бути присутнім на турнірі. Медичні працівники були присутні протягом всього перебігу змагань та надавали медичну допомогу при першій необхідності. Організована і злагоджена робота секретаріату та суддівського корпусу продемонструвала свій професіоналізм, президент Черкаської обласної федерації з годзю-рю карате Мельник А.О., як організатор турніру, вкотре довів свою готовність проводити подібні заходи на найвищому рівні .

Відзначимо, що годзю-рю на сьогодні є одним із найбільш відомих і поширених стилів карате, що привертає увагу величезної кількості любителів бойових мистецтв у всьому світі, перш за все, своєю спрямованістю на реальний поєдинок і високою прикладною ефективністю.

У змаганнях брали участь не тільки досвідчені спортсмени, починаючі каратисти також пройшли свої перші випробування як юні бійці. Хвилювання та страх перед поєдинками не змогли зупинити спортсменів, моральна підтримка тренерів та батьків запалювала очі учасників вогнем та бажанням показати хто на що здатний.

Рівень підготовки всіх спортсменів був дуже високий, а кількість учасників в одній категорії досягала до 15 чоловік, така серйозна конкуренція дозволила виявити справжнього чемпіона.

Приємно здивувала майстерність яку продемонстрували юні каратистки які на своєму прикладі довели що карате - це спорт не тільки для хлопців, але і для справжніх дівчат. Всього було розіграно 190 комплектів медалей.

Кожна медаль турніру по-справжньому завойована! Кожен спортсмен показав свою майстерність і справжній дух годзю - рю.
За результатами змагань переможні місця здобули:

Розділ ката:
1 місце - с/к "SENTO ", м. Київ, тренери Гончаренко О.Є., Гончаренко Б.О.;
2 місце - ДЮСШ, м. Сватове, Луганська обл., тренер Батраков О.В.;
3 місце - ск "Восток ", м. Сміла, Черкасская обл., тренер Цаподой С.В.

Категория шобу - куміте:
1 місце - ДЮСШ, м. Сватове;
2 місце - ск "SENTO";
3 місце - ск "Восток "

Категорія ірікумі -дзю:
1 місце - ск "Гепард ", м. Черкаси, тренери Косенко Р.В., Гафуров О.Р.;
2 місце - ск "Стимул ", м. Черкаси , тренер Синєгуб В.О.;
3 місце - ск "Будокан ", м. Черкаси , тренер Мельник А.О.

Категорія ірікум - го:
1 місце - ск "Аякс", м. Сміла, Черкаська обл. тренер Козін А.І.;
2 місце - ДЮСШ "Темп ", м. Вінниця, тренер Камінский А.В.;
3 місце - ГО СОК, м. Канів, Черкаська обл., тренер Бараболін А.С.

Команда с/к «Будокан» показала не поганий резульат додавши до своєї скарбнички 17 золотих, 30 срібних та 14 бронзових медалей. Секрет успіху полягає у постійній меті, тож бажаємо спортсменам ставити цілі перед собою, досягати їх, прагнувши розвиватися та бути кращими.

 ------------------------
  с\к "Будокан"
29.05.2018  Печатная версия


Развитие сайта

Добавлена информация в раздел "Футбол" о ФК «Славутич». В июне 2011 года эта команда получила статус профессионального клуба,а с июля играет в чемпионате Украины среди команд второй лиги. Также предоставлен перечень любительских футбольных команд Черкасс.

В раздел "Волейбол" добавлена свежая информация о ВК "Импексагро Спорт Черкассы". Это мужская команда, которая была создана в 2007 году и сразу стала серьёзным соперником для других опытных команд.

В меню сайта введён каталог "Наши команды", в котором содержатся все волейбольные, футбольные и баскетбольные команды Черкасс, а также наши спортсмены, которые участвовали в соревнованиях по различным видам спорта.

На сайт помещен новый раздел "Спортивные секции", которые подходят как для детей, так и для взрослых. Теперь ваш досуг станет интересным и полезным.