ЧФ СП Инфоком
18000, Украина, Черкассы
ул. Б. Вишневецкого, 34
тел./факс: 54-23-25
Статистика посещений сайта

Яндекс.Метрика
Городские новости
Всі спортсмени Черкащини – учасники Всесвітньої Гімназіади у Марокко повернулися додому з нагородами

Збірна України вперше в історії перемогла на Всесвітній літній Гімназіаді, яка завершилася у Марокко. Змагання XVII Всесвітньої літньої Гімназіади проходили у марокканському Марракеші з 2-го по 9 травня під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF).

У складі збірних команд України Черкащину представляли: Дзюбейло Максим, Кофан Максим (бокс), Чепурний Назар (гімнастика спортивна), Надюк Ірина (тренер з гімнастики спортивної), Прудіус Іван (дзюдо), Прудіус Олександр (тренер з дзюдо).

Іван Прудіус (вагова категорія до 60 кілограм) здобув бронзову нагороду у змаганнях з боротьби дзюдо.

Дзюбейло Максим завоював бронзу з боксу у ваговій категорії 63 кг, Кофан Максим у ваговій категорії 70 кг здобув „срібло“.

Чепурний Назар у вправі на кільцях зі спортивної гімнастики здобув 3 місце, у вправах на поперечині завоював „золото“, а у підсумку в особистій першості став другим.

Після 10-річної перерви Україна повернулася до участі у цих мультикомплексних змаганнях. Цього року нагороди розігрувалися у 18 видах спорту, 6 з яких уперше включені до програми ігор – бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.

Українська команда в загальному заліку здобула абсолютну першість - вітчизняні спортсмени завоювали 112 нагород, серед них – 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалей. У Марокко нашу країну представляли 122 школяра-спортсмена віком від 14 до 17 років. Вони представляли 22 області України. Юні українці боролися у 17 видах спорту. Зокрема, це стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, вільна боротьба, греко-римська боротьба.

У складі української команди були переможці й переможниці чемпіонатів світу та Європи, чемпіони України, а також переможці І Гімназіади України. Окреме досягнення має Владислав Єрко – 17-річний атлет здобув кубок найкращого спортсмена у змаганнях тхеквондо на Гімназіаді в абсолютній категорії.

 ------------------------
  Черкаське обласне відділення (філія) КФВС МОН України
15.05.2018  Печатная версия


Развитие сайта

Добавлена информация в раздел "Футбол" о ФК «Славутич». В июне 2011 года эта команда получила статус профессионального клуба,а с июля играет в чемпионате Украины среди команд второй лиги. Также предоставлен перечень любительских футбольных команд Черкасс.

В раздел "Волейбол" добавлена свежая информация о ВК "Импексагро Спорт Черкассы". Это мужская команда, которая была создана в 2007 году и сразу стала серьёзным соперником для других опытных команд.

В меню сайта введён каталог "Наши команды", в котором содержатся все волейбольные, футбольные и баскетбольные команды Черкасс, а также наши спортсмены, которые участвовали в соревнованиях по различным видам спорта.

На сайт помещен новый раздел "Спортивные секции", которые подходят как для детей, так и для взрослых. Теперь ваш досуг станет интересным и полезным.