ЧФ СП Инфоком
18000, Украина, Черкассы
ул. Б. Вишневецкого, 34
тел./факс: 54-23-25
Статистика посещений сайта

Яндекс.Метрика
Городские новости
На Уманщині змагалися дзюдоїсти-студенти

19 квітня 2018 року в рамках ХVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії відбулися змагання з дзюдо серед чоловіків та жінок. На базі Уманського національного університету садівництва35спортсменів виборювали право бути найсильнішими. Під час запеклих змагань дзюдоїсти показали високий рівень спортивної майстерності, волю до перемоги та здоровий дух.
Після напруженої боротьби призові місця посіли найкращі серед чоловіків:
У ваговій категорії 60 кгвиборов:
І місце –Давиденко Михайло(Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІ місце –Кірнос Євген (Уманський державний педагогічний університет П.Тичини)
ІІІ місце – Блажко Роман (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії 66 кг завоював:
І місце –Аврета Віталій (Уманський національний університет садівництва)
ІІ місце – Пилипенко Богдан (Уманський національний університет садівництва)
ІІІ місце – ХановТувакберді(Уманський державний педагогічний університет П.Тичини)
ІІІ місце – Самко Сергій (Черкаський інститут пожежної безпеки)
У ваговій категорії 73 кг здобув:
І місце – Мороз Євген (Черкаський інститут пожежної безпеки)
ІІ місце – Остюченко Дмитро (Черкаський інститут пожежної безпеки)
ІІІ місце – Харченко Дмитро (Уманський національний університет садівництва)
ІІІ місце – Плескач Олег (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії 81 кг виборов:
І місце –Єфремов Артур (Черкаський інститут пожежної безпеки)
ІІ місце – Шовтенко Анатолій (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІІ місце – Удуденко Віктор (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії 90 кг завоював:
І місце – Гавриленко Ярослав (Черкаський інститут пожежної безпеки)
ІІ місце – Пономарьов Максим (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІІ місце – Козак Станіслав (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії 100 кг здобув:
І місце – Дейнека Вадим (Черкаський інститут пожежної безпеки)
ІІ місце – Каскевич Іван (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії + 100 кгвиборов:
І місце –Болобан Андрій (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІ місце –Бойчук Владислав (Черкаський інститут пожежної безпеки)
ІІІ місце – Молчанов Ярослав (Уманський національний університет садівництва)
В абсолютній ваговій категорії здобув:
І місце –Болобан Андрій (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІ місце – Єфремов Артур (Черкаський інститут пожежної безпеки)
ІІІ місце – Каскевич Іван (Уманський національний університет садівництва)
Серед жінок в особистому заліку призові місця посіли:
У ваговій категорії 48 кгвиборола:
І місце –Крайнова Анна (Уманський національний університет садівництва)
ІІ місце –Блажко Катерина (Уманський національний університет садівництва)
ІІІ місце – Кордюкова Олена (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
У ваговій категорії 52 кг завоювала:
І місце –Кордюкова Олена (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІ місце – Черепок Лілія (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІІ місце – Цапко Ангеліна (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії 57 кг здобула:
І місце –Скворцова Моніка (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
ІІ місце – Марочкіна Тетяна (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії 63 кг виборола:
І місце – Трифонова Тетяна (Уманський національний університет садівництва)
ІІ місце – Степанова Олена (Уманський національний університет садівництва)
У ваговій категорії 70 кг завоювала:
І місце –Піліпінчук Марія (Уманський національний університет садівництва)
ІІ місце – Махмурян Анна (Черкаський інститут пожежної безпеки)
У ваговій категорії 78 кг здобула:
І місце – Стрижак Анна (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)
У ваговій категорії + 78 кгвиборола:
І місце –Петруха Анастасія (Уманський національний університет садівництва)
В абсолютній ваговій категорії здобула:
І місце –Піліпінчук Марія (Уманський національний університет садівництва)
ІІ місце – Стрижак Анна (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького)

В командному заліку визначилась трійка переможців:
І місце –Уманський національний університет садівництва
ІІ місце – Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького
ІІІ місце – Черкаський інститут пожежної безпеки

 ------------------------
  Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ
26.04.2018  Печатная версия


Развитие сайта

Добавлена информация в раздел "Футбол" о ФК «Славутич». В июне 2011 года эта команда получила статус профессионального клуба,а с июля играет в чемпионате Украины среди команд второй лиги. Также предоставлен перечень любительских футбольных команд Черкасс.

В раздел "Волейбол" добавлена свежая информация о ВК "Импексагро Спорт Черкассы". Это мужская команда, которая была создана в 2007 году и сразу стала серьёзным соперником для других опытных команд.

В меню сайта введён каталог "Наши команды", в котором содержатся все волейбольные, футбольные и баскетбольные команды Черкасс, а также наши спортсмены, которые участвовали в соревнованиях по различным видам спорта.

На сайт помещен новый раздел "Спортивные секции", которые подходят как для детей, так и для взрослых. Теперь ваш досуг станет интересным и полезным.